Get Adobe Flash player

Nahlédněte Klíčovou dírkou do Okénka

Propásli jste Otevřené dveře? Hledejte Klíč a zkuste začít u televizního programu!

Říkáte si, že tu není někdo normální?! Ale vůbec ne.

KLÍČ – ČT2

15. 11. 2011 16:55

 

Všechny naše obavy, pramenící ze zkušeností s publicistickými pořady a jejich tvůrci, doslova pohřbil v jedné vteřině režisér Honza.

Skoro jak na Velký pátek roztrhl „oponu“, která občas odděluje kuchyňský koutek (tentokrát zázemí filmového štábu) od dílny.

„Tak , zdravím vás všechny, zapomeňte na strach, chcete být mými herci? Znáte Comeback, Ozzáka a ostatní, tak to točil tady náš pan kameraman. Takže nebojte, špatně vypadat nebudete…….,“  pak se dál Honza seznamuje se všemi aktéry, naslouchá, nechá si poradit. A pak, při muzice dokáže zpěváky tak rozparádit, že máme s paní produkční trošku strach, aby se náš „papírový“ Okál nerozpadl.

Na vše je čas, na vysvětlování, představování, popisování, sdílení představ, fungování Oken. Jen malinko spěcháme, abychom stihli všechno v pracovní době zaměstnanců.

Po pozdním obědě máme vše za sebou, kameraman, zvukař, produkční i režisér usedají k zasloužené kávě a už jen povídáme a povídáme a přitom prsty asistentek – teď už klidné – dokončují korálky.“

„Nespěcháte?“

„Ne, vy tu máte takovou pohodu. A stejně tu přespáváme, zítra jdeme za paní Málkovou a Klárkou a pak za paní ředitelkou.“ odpovídá paní produkční.

Rozcházíme se s pocitem dobře odvedené a důstojně prezentované práce našich uživatelů i zaměstnanců.

Třešničkou na dortu je pak falzum Ozzákova podpisu  od kameramana i režiséra.

(MM)

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *