Get Adobe Flash player

NOVĚ OTEVŘENÁ PRODEJNÍ GALERIE „OKÉNKO“

Libí se Vám naše výrobky, ale sídliště Hvězdárna je pro Vás příliš daleko? Nebo toužíte i po vlídném slovu bez zbytečného spěchu a shonu?

Váš i náš sen se tedy plní – Občanské sdružení Okna zahájilo provoz Prodejní galerie „Okénko“ přímo v centru Jindřichova Hradce.

Krásně rekonstruované prostory v domě Sv. Floriana nám učarovaly. Úspěšné jednání s majitelem objektu a následně i s nadací RBB Invest nás na začátku května přivedla před dveře bývalé garáže, nyní obchůdku a čas začal běžet tryskem.

Pracovní nasazení se vyplatilo. Nábytek byl nakoupen, z výběrového řízení k nám přišla velmi vstřícná a milá paní vedoucí, vznik a fungování galerie podpořil i Jihočeský kraj, Nadační fond RBB Invest, Nadace OKD, Energetické centrum JH a Kasalova pila. A tak Vás dnes můžeme hrdě pozvat do Růžové ulice čp. 41. Po průchodu pasáží se dostanete na malé prostranství u zimního stadionu.

V malebné prodejničce Vás přivítá vlídná paní vedoucí Alenka Štíchová a její pomocníci, kteří  Vám nabídnou krásné výrobky nejen naší dílny ale i dílen Domova Sv. Anežky z Týna nad Vltavou a soběslavské Rolničky a Bobelovky – CPASS.

Klidné prostředí je jako stvořené k zastavení v dnešní uspěchané době, potěšení duše a posezení při kávě při srdečném hovoru nad starostmi i radostmi života.

Vybavení prostor není zcela dokončeno. Na čaj si budete muset ještě chviličku počkat, neboť nábytek na míru je stále ve výrobě, ale pominete-li jisté nedokonalosti, jsme připraveni být tu pro Vás.

Prodejní Galerie „Okénko“ je otevřena od úterý do pátku vždy od 10:00 do 13:00 a od 13:30 do 17:00.

Těšíme se na Vás (MM)

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *