Get Adobe Flash player

První vydání Oknovinek

Oknovinky

Milý přátelé Oken,

doposud jste měli možnost dozvídat se o dění v sdružení z tzv. „Okének“ vydávaných v Jindřichohradeckém zpravodaji.

Okno vinky

A nyní je tu samostatný občasník Občanského sdružení Okna, který vám bude více či méně pravidelně přinášet ty nejzajímavější události.

Také zpravodaj bude mít svá Okénka, která budou přinášet zprávy o jednotlivých činnostech sdružení. Okénko dobrovolnické bude přinášet novinky z D klubu, Sportovního klubu Kapři a programu 5P, Okénko do světa služeb bude reflektovat dění v Komunitním centru „Okénko“ na sídlišti Hvězdárna a v sociálních službách (sociálně terapeutické dílně a chráněném bydlení), Okénko tvořivé vám bude představovat novinky Chráněných dílen a Okénko do společnosti, pak společenské události, se kterými jsme měli co do činění.

Pokud budete chtít dostávat Oknovinky elektronickou cestou je možné zaslat svůj požadavek a email na můj e-mail: mottlova@okenko.eu a já si Vás ráda přidám do databáze :)

Oknovinky budou též součástí oficiálního webu Oken a bude je možné číst a stahovat a to v rubrice Dokumenty ke stažení.

Doufáme, že Okének bude přibývat stejně jako spokojených čtenářů, kteří nám zachovají svou přízeň.

(MM)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>