Get Adobe Flash player

9. 4. 11 Jarní jarmark v Soběslavi

Jako každý rok pořádala i letos Diakonie ČCE – středisko Rolnička v Soběslavi Jarní jarmark. Tentokráte byl spojen s bazárkem, kolem štěstí a ukázkami, jaké komplikace musí překonávat lidé s tělesným nebo smyslovým postižením, když se chtějí bavit, cestovat, pracovat apod., a jak jim jednotlivé organizace pomáhají.

Jarní jarmark samozřejmě proto, že to byla především prodejní akce, kdy chráněné dílny vyzdobí krámek svými výrobky, které se snaží zviditelnit práci lidí s postižením a ukázat, co tito lidé dokáží . Odměnou Chráněným dílnám a jejich pracovníkům pak je nejen finanční obnos, který za prodané výrobky utrží, ale i to,  že je o jejich výrobky zájem.

Občanské sdružení Okna též přijalo milé pozvání na Jarmark. Krámek, který stál hned u kašny byl stále v obležení kupujících a obdivovatelů. Největšímu úspěchu se těšily kočičky, rybičky, tašky a nejedna hlava po sobotě spočine na polštářku vyrobeném v chráněné dílně.

Děkujeme pořadatelům i všem kupujícím za vlídné přijetí a projev přízně naší chráněné dílně a doufáme,  že Vám naše výrobky budou dlouho přinášet radost a užitek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *