Get Adobe Flash player

Benefiční koncert pro porodnické oddělení Nemocnice v J. Hradci se opravdu vydařil

V neděli 20.9.2015 v 17 hodin se v Jindřichově Hradci v Rytířském sále Zámku J. Hradec uskutečnil Benefiční koncert Česko-rakouského orchestru J. Hradec – Gmünd.

 Finační výtěžek ve výši 6.102,- Kč poputuje na výzdobu porodnického oddělení Nemocnice v J.Hradci. Výzdoba bude realizována Otevřenými Okny, z.ú., které již uskutečnilo část výzdoby tohoto oddělení krásnými dekoracemi, symbolizujícími radost z narození nových občánků našeho města.

Chtěla bych tímto co nejsrdečněji poděkovat všem návštěvníkům koncertu za vytvoření krásné, radostné atmosféry a za všechnu morální i finanční podporu. Otevřeným Oknům pak za realizaci další výzdoby.

Děkujeme také za zapůjčení krásných hudebních prostor.

Chci poděkovat  celému Česko-rakouskému orchestru, jeho vedoucím a učitelům – panu Miroslavu Chytkovi, paní Iloně Průšové, paní Hance Stráníkové,  rodině Kainz , paní Daně Kláskové, custom writing service překladatelce paní Jitce Růžičkové, též Základní umělecké škole v Jindřichově Hradci. Také všem lidem, kteří pomáhali při přípravě, organizaci a občerstvení.

Bylo velmi příjemné sledovat, jak profesionálně zvládali žáci Základní umělecké školy J.Hradec a celý orchestr náročné skladby a doprovody. Na programu zazněla díla J.Ch.FaberaG.Ph.Telemanna, K.Stamice, G.Bizeta a dalších.

Koncertu se zúčatnili také milí přátelé a hudební kolegové ze sousedního Rakouska. Byla to tedy skvělá kulturní, dobročinná i společenská akce, a já se budu spolu s Vámi již dnes těšit na další!

Přeji Vám krásný podzim a moc hezkých zážitků!

 Srdečně

Jana Vojáčková a další organizátoři akce

CIMG6375 CIMG6411 CIMG6416Srdečně

Jana Vojáčková a další organizátoři akce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *