Benefiční koncert pro porodnické oddělení Nemocnice v J. Hradci se opravdu vydařil
V neděli 20.9.2015 v 17 hodin se v Jindřichově Hradci v Rytířském sále Zámku J. Hradec uskutečnil Benefiční koncert Česko-rakouského orchestru J. Hradec – Gmünd.
Finační výtěžek ve výši 6.102,- Kč poputuje na výzdobu porodnického oddělení Nemocnice v J.Hradci. Výzdoba bude realizována Otevřenými Okny, z.ú., které již uskutečnilo část výzdoby tohoto oddělení krásnými dekoracemi, symbolizujícími radost z narození nových občánků našeho města.
Chtěla bych tímto co nejsrdečněji poděkovat všem návštěvníkům koncertu za vytvoření krásné, radostné atmosféry a za všechnu morální i finanční podporu. Otevřeným Oknům pak za realizaci další výzdoby.
Děkujeme také za zapůjčení krásných hudebních prostor.
Chci poděkovat celému Česko-rakouskému orchestru, jeho vedoucím a učitelům – panu Miroslavu Chytkovi, paní Iloně Průšové, paní Hance Stráníkové, rodině Kainz , paní Daně Kláskové, custom writing service překladatelce paní Jitce Růžičkové, též Základní umělecké škole v Jindřichově Hradci. Také všem lidem, kteří pomáhali při přípravě, organizaci a občerstvení.
Bylo velmi příjemné sledovat, jak profesionálně zvládali žáci Základní umělecké školy J.Hradec a celý orchestr náročné skladby a doprovody. Na programu zazněla díla J.Ch.Fabera, G.Ph.Telemanna, K.Stamice, G.Bizeta a dalších.
Koncertu se zúčatnili také milí přátelé a hudební kolegové ze sousedního Rakouska. Byla to tedy skvělá kulturní, dobročinná i společenská akce, a já se budu spolu s Vámi již dnes těšit na další!
Přeji Vám krásný podzim a moc hezkých zážitků!
Srdečně
Jana Vojáčková a další organizátoři akce
Jana Vojáčková a další organizátoři akce
Napsat komentář