Get Adobe Flash player

Sešli jsme se po půl roce – Potáborové setkání

Od srpna, kdy se uskutečnil letní prožitkový pobyt v Chlumu u Třeboně už uteklo půl roku, a proto nastal čas, abychom se zase sešli a ty krásné prázdninové chvíle si připomněli. Právě proto jsme se sešli v sobotu 7.2. 2015 na “potáborovém” setkání. A sešlo se nás víc než třicet!

Na začátku jsme s společně zazpívali hymnu “Pískni jen”, poté jsme se podívali na očekávaný film z tábora a na závěr si zazpívali některé z oblíbených písniček. Mezitím jsme si našli čas i na to, říct si, co si z léta pamatujeme a na co se těšíme na příští rok. Celou dobu byl stůl obsypán spoustou pochoutek, takže děkujeme všem, kteří nějakou dobrotou přispěli.

INFO Pro ty, kteří se nemohli dostavit a objednali si film: DVD s filmem a fotografiemi z pobytu  je k dispozici k vyzvednutí v kancelářích Otevřených OKEN, Pražská 104/II, J. Hradec ve všední dny od 8:00 do 15:30. Pokud jste přespolní a do J. Hradce se nedostanete, kontaktujte mě a domluvíme se na předání: Zdeněk Malý, custom writing service maly@okenko.eu, 774 473 887

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *