Get Adobe Flash player

Procesní management do Otevřených OKEN

OPZ_barevne

Projekt  Procesní management do Otevřených Oken ( CZ.03.3.48/0.0/0.0/15_031/0001822) je financován z Operačního programu Zaměstnanost, výzvy 03_15_031 Budování kapacit a profesionalizace NNO v rámci priority s názvem Zvýšit kvalitu a kvantitu využívání sociálních inovací a mezinárodní spolupráce v  tematických oblastech OPZ (TC9).

Organizace původně dobrovolnická (rok 2003) se stala časem registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. Ze stavu 0 placených pracovníků jsme za 14 let dosáhli 35 zaměstnanců, z toho 20 lidí má handicap. Na organizaci je navázáno několik desítek dobrovolníků. Dynamický vývoj a růst organizace vyžaduje zvolit si strategii, systémově sdílet informace o finančním řízení, nastavit jednotný systém vzdělávání, modernizovat PR. Inovací je zavedení procesního přístupu k řízení organizace a využití koučování pro zaměstnance.

Pod vlajku

O projektu

Strategický tým

Fotogalerie z projektu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>