Get Adobe Flash player

O projektu

Hlavní cíle projektu:

 

  1. Vznikne strategický plán na 5 let a to způsobem, který zapojí všechny klíčové zaměstnance organizace tak, aby se s vizí a dlouhodobými cíli identifikovali a přenesli je do dalších stupňů řízení.

 

  1. Nastavíme zastupitelnost klíčových (znalostních) pracovníků a tyto vybavíme potřebnými znalostmi a dovednostmi, aby byli v případě potřeby schopni zvládat potřebné úkoly.

 

  1. Nastavíme systém vzdělávání pracovníků. Zjistíme potřebné kompetence zaměstnanců a tyto budeme systematicky rozvíjet. Část zjištěných vzdělávacích potřeb jsme již začali realizovat.

 

  1. Budeme modernizovat PR a zavedeme nové marketingové nástroje.

 

  1. Posuneme se k zavedení procesního přístupu k řízení organizace.

 

K zavedení procesního přístupu budeme postupovat s využitím metodiky prof. doc. Václava Řepy, CSc.. Pan profesor je naším externím konzultantem a členem realizačního týmu projektu. Je profesorem informatiky na Vysoké škole ekonomické v Praze. Jeho specializací je procesní řízení a modelování, řízení informačních systémů, dále metodologie vývoje informačních systémů a jejich implementace.

Našim nadstavbovým cílem je propojení více disciplin, lidí a sektorů, jejichž výsledkem budou inovace v oblasti řízení neziskové organizace. V týmu máme lidi působící nejen v NNO, ale také z akademické půdy s  vazbami na vědecké prostředí. Mezioborovosti nahrávají také naše dobré vztahy s podnikatelskou sférou. Spojovací linkou této spolupráce jsou klíčová slova management, trh, sociální služby, informace, procesy, kvalita a efektivnost. 

 

O projektu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *