Get Adobe Flash player

Sociální služby

Sociálně terapeutická dílna “Okénko”

p1240753Nabízí denně 35 uživatelům s mentálním, tělesným, zdravotním nebo kombinovaným postižením v nově zrekonstruovaných prostorách továrenské budovy možnost prohloubit si své pracovní dovednosti

Pp1240747racovníci na základě individuálního plánu společně s uživatelem prohlubují a upevňují základní společenské a sebeobslužné návyky, rozvíjí pracovní dovednosti, manuální zručnost a nabízejí uživatelům pracovní a volnočasové news cryptocurrency aktivity zaměřené na rozvoj osobnosti, zájmů, znalostí a tvořivé schopnosti dle konkrétního přání a zájmů uživatele.

Chráněné bydlení

Poskytuje sociální službu 12 obyvatelům s mentálním, tělesným, zdravotním nebo kombinovaným postižením možnost získat, prohloup1230569bit dovednosti vedoucí k plnohodnotnému a samostatnému životu.

Obyvatelůmposkytujeme bydlení s pomocí, kterou jim podle jejich potřeb zajišťují asistentky, které jsou p1240887celodenně přítomny v Komunitním centru „Okénko“. Bydlení s pomocí poskytujeme v 8 bytech, z toho ve 2 bezbariérových garsoniérách, čtyřech jednolůžkových pokojích a dvou dvoulůžkových pokojích.

Bydlení má k dispozici i suterén a rekonstruovanou zahradu.

Sociálně terapeutická dílna “Dačické okénko”

P1420406Od roku 2016 jsme rozšířili působnost našich služeb do nového regionu, a to konkrétně do města Dačice. Službou, kterou jsme zde zřídili je sociálně terapeutická dílna s denní kapacitou 10 uživatelů a je realizována v rekonstruovaném bytě v lokalitě u nemocnice.

Uživatelé zde rozvíjí své pracovní návyky a dovednosti, sociální a komunikační dovednosti, efektivně zde tráví svůj čas v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu.